אימוץ בילי חיים בדירות והצורך הגובר בגינות עבורם - Pets4you

בשנים האחרונות ניכרת עלייה מתמדת באימוץ בעלי חיים ככלל וכלבים בפרט, לא רק במושבים או בבתים פרטיים, אלא גם בערים ובדירות קטנות. החדשות הטובות הן שעיריות מזהות את הצורך בהסדרת גינות מוגנות עבור הכלבים, בהן יוכלו לשחק ולהשתובב כמה שירצו

כמה פעמים הלכתם עם הכלב שלכם ברחוב ונתקלתם בפרצופים זועפים של אנשים שלא ממש שמחו לראות את החבר הכי טוב שלכם? כמה פעמים הוא רק רצה לנשום אוויר, קצת לחלץ עצמות ואולי לשחק עם חברים, אך למרבה הצער לא מצאתם את המקום המתאים לכך. אם יש לכם כלב, אתם ככל הנראה יודעים איך זה מרגיש.

על מנת לפתור את המציאות הזו, הקימה עיריית בת ים בשנים האחרונות מספר גינות כלבים מרהיבות בהן תוכלו לשחרר את כלבכם לחופשי, ללא חשש כי ירוצו לכביש או יברחו כל עוד נפשם בם.

שם הגינה

גינת דניאל
גינת האורגים
גינת הי"א מצד כ"ט בנומבר
גינת הי"א מצד מוכרי הסיגריות
גינת הלנה ראפ ונספי הטרור
גינת הנ"ד
גינת חרושת הנופלים
גינת ליבורנו
גינת משה דיין
גינת שרת

מיקום

רחוב דניאל
רחוב האורגים פינת צילה
רחוב כ"ט בנובמבר
רחוב מוכרי הסיגריות 6
רחוב מוהליבר 16
רחוב דקר 2
רחוב הקוממיות
רחוב ליבורנו פינת כובשי החרמון
רחוב סטרומה
רחוב משה שרת 4

 על כל פנים היותה סביבה ניטראלית וחופשית, גינת הכלבים יכולה להיות בעלת השפעה חיובית אדירה על בריאותם הנפשית והפיזית של הכלבים. פריקת האנרגיה, בשילוב מפגשים עם כלבים אחרים, יכולה לעודד אותם להיות שמחים, רגועים יותר ותוקפניים פחות במפגשים עם אנשים או כלבים אחרים. יחד עם זאת, ישנם כמה כללים שחשוב לשמור עליהם לפני ובמהלך השהות בגינה, כך שגם אתם וגם החברים הכי טובים שלכם תהיו מוגנים ובטוחים.

אז על מה בכל זאת חשוב להקפיד לפני שאתם מבקרים בגינת כלבים בבת ים או בכל גינת כלבים אחרת? קבלו כמה טיפים חשובים:

חשיפה ראשונית – בפעם הראשונה שאתם לוקחים את כלבכם לגינה, הקפידו על חשיפה הדרגתית והיו קשובים לתגובותיו וכן לתגובות של הסביבה אליו. הכלבים לא תמיד משתחררים בביקור הראשון, כך שהיו סבלניים איתם ורגישים לצרכיהם.

מצב בריאותי – במידה והכלב חולה או לא מחוסן, הוא עלול להידבק או להדביק כלבים אחרים ואפילו אנשים אחרים במחלות. הקפידו על חיסונים בזמן וודאו כי הכלב אינו חולה.

קרציות ופרעושים – כמובן שאם לכלב יש קרציות או פרעושים, אל תיקחו אותו לגינה כך שלא ידביק כלבים אחרים. באופן כללי, טיפול מניעתי עקבי בטפילים יעזור לכם למנוע גם מצב של הדבקה מכלבים אחרים.

היגיינה – בגינות הכלבים תמצאו לרוב גם פחים רגילים וגם כאלו המיועדים לצואת הכלבים, כך שתוכלו ליהנות, להותיר את הגינות נקיות וגם לשמור על עצמכם ועל הכלבים שלכם בריאים ושמחים. 

נתראה בגינה!

אז אם חיפשתם בגוגל, אימוץ בעלי חיים, הגעתם למקום הנכון.